bønna
1,9k innlegg
Han angrer på ordlyden. Men han er fortsatt mot multikultur. Det må man få lov til, også i dag.
bønna skrev:Han angrer på ordlyden. Men han er fortsatt mot multikultur. Det må man må lov til, også i dag.
bønna skrev:Hvorfor må de bruke Utøya-tragedien til slikt, da? Tror de at f.eks. Tybring Gjedde jubler?? Han har tatt selvkritikk, også forresten, for kronikken.
Irma skrev:Det er vel ingen som har sagt at han ikke har lov til det?
bønna skrev:Men det er vel noe med måten det gjøres på. Jeg har på følelsen at noen ønsker at alle Frp'ere skal være like gale som ABB.
smilefjes skrev:Nei. Ingen tror Siv satte pris på abb.
Zoë skrev:Hvem er den hyggelige gjengen som har ødelagt SOS rasisme?
:gåttglippavnoe:
Tallulah skrev:Det er for øvrig ingen som påstår at det ikke finnes idioter på venstresiden, det denne diskusjonen gikk ut på var om det kom like mye hatefullt grums fra venstresiden i debatter som fra høyresiden.
Tjen folket. En gjeng med idioter.
Tallulah skrev:Vet du, jeg gidder ikke bli med på den debattformen der. Nå fortsetter du å komme med påstander, uten å backe dem opp med noe som helst. Jeg kjenner jeg er veldig ferdig med å diskutere med deg, så kan du snurte i fred.
Tallulah skrev:Javel, syns du virkelig den var så ille? Det er da helt klart at Inter er snurt, det må man være når man begynner å dra "Ja, hvilket styresett har drept flest mennesker" *nudgenugdewinkwink* som et gyldig argument for at det finnes minst like mange kjipe og hatefulle mennesker fra venstre på norske debattfora som de fra ytterste høyre. Det var sagt med glimt i øyet.
rine skrev:Inter, gravid eller ikke, du er på fryktelig tynn is når du blir bedt om å dokumentere noe og skylder på personlige ting. Enten er man med i debatten, eller så er man det ikke. :streng:
Vel, jeg kan hjelpe deg litt: Jeg har null respekt for folk som stemmer Frp, de er tapere i mine øyne. Jeg har mange ganger tenkt at nå har de nådd bunnen, men jeg er ganske sikker på at den virkelig ble nådd her forleden da guruen selv, Carl Ivar, ytret seg om ressurssene i Utøya-etterforskningen og mente at det umulig kunne spille noen rolle om "en jente ble skutt her og en gutt ble skutt der." 🙄 Hvordan, og hvorfor, skal man ha respekt og forståelse for folk som stemmer på en sånn fyr? Jeg bare spør..
Interference skrev:Nope jeg er ikke snurt i det hele tatt, og ja det var sagt med humor for de som ikke skjønte det.
Tallulah skrev:Det er for øvrig ingen som påstår at det ikke finnes idioter på venstresiden, det denne diskusjonen gikk ut på var om det kom like mye hatefullt grums fra venstresiden i debatter som fra høyresiden.
Tjen folket. En gjeng med idioter.
Mindy Macready skrev:Samtidig så grøsser jeg av utspill fra folk i Rødt og det er en del ting som kommer fra SV også som skremmer meg. Men det er jo fordi jeg er dypt uenig i politikken deres, og det jeg reagerer på vil jo kanskje være ting som andre synes er fint og flott (ref kompisen min som synes at man maks skal tjene 500 000 i året, uansett om man er bedriftsleder med ansvar for flere tusen mann eller om man er elektriker).
Mindy Macready skrev:Men jeg skulle likt at Arbeiderpartiet og Høyre styrte sammen. Eller at Venstre ble et skikkelig liberalt parti med baller.
Tallulah skrev:Det er greit at det er et teit utspill, men spesielt slemt og hatefullt får du meg ikke til å se at det er, altså.
Og angående hvem som er verst-konkurransen: Du får spørre Inter.
Logg inn for å svare i denne tråden.