Tante Sofie skrev:Har nokon linken til KK?
Saken ligger ikke på nett.
Startet av Olympia 1,2k svar 176k visninger
Til nyesteTante Sofie skrev:Har nokon linken til KK?
Filifjonka skrev:Jeg gledet meg spesielt over å lese den patetiske "meg og Mandela"-julehilsenen R.Ø. sendte ut på sms dem dagen han dro til fengselet.
Filifjonka skrev:Jeg gledet meg spesielt over å lese den patetiske "meg og Mandela"-julehilsenen R.Ø. sendte ut på sms dem dagen han dro til fengselet.
Lille meg skrev:Det tok to sekunder før jeg koblet KK med Klassekampen. I mellomtiden der ble jeg MEKTIG imponert over hvor kjappe Kvinner og Klær var til å kaste seg rundt.
Teofelia skrev:Jeg også.
Maverick skrev:Øh, jeg har misset Mandelatingen, hva i alle dager er det?
Vi har fått sett tilliten til politi og rettsvesen på prøve den siste tida. Likevel ser vi framover og er overtydde om at rettstaten til slutt vil skilje det sanne frå det usanne og konkludere i tråd med virkeligheita.
Avsløre meldingane eg ikkje har skrive, avsløre handlingane eg ikkje utført, avsløre tankane og motiva eg ikkje har tenkt.
Oss alle har Nelson Mandela i tankane om dagen. I respekt, for verdiane han sådde og som motivasjon. Alle vil oss i løpet av livet kjenna på kampen mot det håplause: Mandela gav aldri opp. Kampen er ikkje håplaus.
Mandela lot seg ikkje knekkje. Vi må tru på rettferd. Og tru på at dei verdiar og ideal vi har skal leva vidare. Vi må tru på ljos der det er mørke, og at kampen for rettferd, forsoning og håp er det rette.
Logg inn for å svare i denne tråden.