Det var veldig godt å flytte hit vi bor nå. Vi bodde først i en liten leilighet, så i et altfor stort hus hvor jeg aldri følte meg helt hjemme... Så flyttet vi til en liten rekkehusleilighet som vi visste at var midlertidig, men da vi kom hit følte vi begge at vi "landet". Men om vi blir dårlige til beins når vi blir gamle, er det ikke en kjekk leilighet, da bør vi nok ha alt på et plan.

Men vi er ganske impulsive av oss, så skal ikke se bort fra at vi pultselig hopper på og kjøper noe annet. Noe nyere enn 1950, fortrinnsvis. Og enda mindre hage enn de 30 kvm vi har nå.
Både mine og mannens foreldre bor i ganske små blokkleiligheter med 2 soverom, men det fungerer helt fint å ha besøk av barnebarna.

Om alle ungene hadde bodd langt vekk og hatt flere unger, og skulle kommet "hjem" samtidig, hadde det ikke gått.