Vi er bare to hjemme og kiden kom akkurat, så det går mot pizza. Kanskje jeg bare gjør det, nå. Takk for motivasjon.
polarjenta
27k innlegg
Fiskeburger.
Strå
13k innlegg
I går hadde vi panert og sprøstekt sei med sprøe pannestekte poteter, løk og sjy. Broder'n var kokk og jeg litt assistent. Det krydrede griljermelet jeg lagde tidligere hjalp godt på sprøheten.
MI
millact
63k innlegg
Vi har glemt å handle til i dag. Får kaffebesøk i formiddag og har bare kjøpt ting som tar tid. Må bort på Kiwi om litt da.
Pasta
8,3k innlegg
Grillmat.
Millen
27k innlegg
Rester etter taco og lapskaus.
Myria
16k innlegg
Wraps med laks, rømme, guacamole og diverse grønnsaker.
Syrinx
12k innlegg
Fredagstaco siden vi skal bort og spise oksesteik i morgen.
liefje
8,6k innlegg
I dag har mannen og jeg hatt kjrmpegod hjemmeblandet tartar på saftig, dansk rugbrød. Tartaroppskrift skriblet på en serviett på restaurant i Italia der kokken kom og blandet den til ved bordet. Herlig!!
polarjenta
27k innlegg
Egg og bacon
Malama
32k innlegg
I dag grillet vi svinekjøtt i skiver. En pakke røkt og en pakke naturell, siden familien har ulike preferanser.
I morgen blir det taco selv om det føles feil for meg på langfredag, men jeg talte feil når jeg handlet middager (glemte at jeg måtte jo ta med den dagen jeg handlet) så der er kjøttdeig eller Middagspølser, så da valgte familien taco. Lørdag skal vi handle og da skal vi sannelig telle rett dager. 😉 søndag skal vi spise hos mine foreldre da.
Magica
15k innlegg
Full grillmiddag med masse kjøtt, pølser og forskjellig tilbehør. Ute i sola. 😀
Nada
2,2k innlegg
Ytrefilet av svin, pommes noisettes, brokkoli, sopp, vårløk, salat og Bretagnesaus.
I går var det taco selv om det var onsdag.
I morgen er vi bedt bort på lammelår.
gnuri
20k innlegg
I dag blir det chilli sin carne
Myria
16k innlegg
Vi skal ha middagsgjester og det blir lammestek med fløtegratinerte poteter, honning- og rosmarinbakte rotgrønnsaker og rødvinssaus. Påskekake og Sans Rival til dessert.
My
33k innlegg
Pinnekjøtt
MI
millact
63k innlegg
Kalkunbryst.
Millen
27k innlegg
Idag ble lunchen middag,årets første grillpølser.
Lyppa
6k innlegg
Grillribbe grillet på bålpanne med potetsalat og salat.
Sissel
4,7k innlegg
Kalkunbryst med poteter, brun saus, rosenkål, gulrøtter og waldorfsalat.