Men for de late:
http://no.wikipedia.org/wiki/Kjetil_Tefke
http://home.no.net/asod/tefke.htm
Lenam skrev:Disse bilderne ble jo lagt ut for over 1 år siden på et forum av noen som tilsynelatende ser ut å være ham selv.
Heiko skrev:Mener du at det er å være litt uheldig når "halve Norge" sitter og fniser og diskuterer størelsen på kjønnorganet ditt og hvilken vinkel det tar seg best ut fra?
Så når noen kjendiser eksponerer deler av privatlivet sitt er det greit og på sin plass at noen stjeler deres helt private og intime bilder og legger dem ut/sender dem rundt til offentlig beskuelse? Liksom for å sikkre at ikke noe er privat?
guniss skrev:Det er ikke det at jeg synes dette er bra, men jeg tror det er sånn som fort kan skje. Og det hadde vel vært verre for han selv om han hadde en minimal penis.. 😮
Uansett. Mitt poeng er at når man er eksponert i media, så KAN man faktisk ta sine egne forhåndsregler for å nettopp unngå slike ting..
Skal du ta slike bilder må du iallefall oppbevare de på plasser som ingen kan få tak i de.
Og er man uforsiktig, så får man bare tåle å "svi" litt synes jeg. Umoralsk som jeg er.. 🙄
Spesielt etter Konradi - saken så er vel dette noe man bør tenke på.
Skremmern skrev:Jeg er overrasket over at så mange har denne "det er til pass for ham" innstillingen. Snakk om å fraskrive seg alt ansvar i saken (snakker da om de som distribuerer bildene videre). Håper dere oppdrar barna deres med litt mer moral enn som så.
Iset skrev:Jeg lærer iallefall barna mine at de aldri skal ta slike bilder og legge dem tilgjengelig for folk. Håper folk lærer av disse episodene, men jeg tviler. Snart dukker det vel opp enda verre bilder av en annen kjendis. :råll:
Olympia skrev:Jeg synes også at det kan være positiv at barn ser hva som kan skje når man oppfører seg så til de grader tullete.
Skremmern skrev:Selvfølgelig er det noe som skjer, men det gjør det ikke mer riktig. Og det betyr ikke at du skal bli med på det, og i tillegg forsvare det.
Elin skrev:jaha, hvor da? Rart ikke bildene har dukket opp før nå da....
Logg inn for å svare i denne tråden.