Skremmern
32k innlegg
Da forstår jeg ikke hva du kommenterer.
Lille meg skrev:Og jeg kan ikke annet enn å lure på hvilket annet forum dere snakker om. Er så inn i helvetes nysgjerrig her, kjenner jeg.Finnes det virkelig forum hvor man kan bli utestengt for noen dager? Karantene, altså? Wow!
Skilpadda skrev:Jeg tror ellers ikke det er NM Skremmern og Ff snakker om, bare for å ha det sagt.
Esme skrev:Jeg er temmelig sikker på at det er dette forumet.
Esme skrev:Jeg er temmelig sikker på at det er dette forumet.
Pelle skrev:Haha, jeg "elsker" sånn forumstraffefjas. Tenke over saken , den var god.
Selv ble jeg en gang utestengt på ubestemt tid på et annet forum, fordi jeg hadde fjaset litt mye (ok, skrevet ett morsomt tulleinnlegg som ikke var sant). Men jeg kunne komme tilbake umiddelbart hvis jeg sa unnskyld og lovet å aldri gjøre det igjen. Haha, think not!
Slik jeg forstår det er dette Skremmerns avatar på et annet forum.Polyanna skrev:Ok, nå er jeg langsom, men det demret for meg at jeg kunne huske en veldig rar diskusjon mellom FF og Skremmern, og jeg fant dette:
http://www.foreldreportalen.no/forum/showpost.php?p=2458780&postcount=72
Er det en Skremmern-avatar du har limt inn der, FF? I så fall:
Jeg tror kanskje at jeg hadde vært i stand til å drepe denne her hvis jeg hadde blitt konfrontert med den...
Polyanna skrev:Er det en Skremmern-avatar du har limt inn der, FF? I så fall:
Kirsebær skrev:Det er vel snakk om figuren i avataren. Man MÅ ikke tolke i verste mening.
Polyanna skrev:Ok, nå er jeg langsom, men det demret for meg at jeg kunne huske en veldig rar diskusjon mellom FF og Skremmern, og jeg fant dette:
http://www.foreldreportalen.no/forum/showpost.php?p=2458780&postcount=72
Er det en Skremmern-avatar du har limt inn der, FF? I så fall:
007 skrev:Slik jeg forstår det er dette Skremmerns avatar på et annet forum.
Men teksten er jo ganske drøy. Eller veldig drøy:
smilefjes skrev:
Der ble det ihvertfall klart for meg at Ff ikke er noe mobbeoffer.
Fruktflua - du bør legge konflikten med Skremmern bak deg. Og ta til deg at du har gått veldig langt forbi normal folkeskikk ikke bare i denne tråden men i ekstrem grad i det eksempelet der. Jeg håper du greier å se det selv, legge deg flat og be om unnskyldning.
Skremmern - kudos for å holde en saklig diskusjon etter det der. Jeg hadde blitt usaklig.
Kirsebær skrev:Det er vel snakk om figuren i avataren. Man MÅ ikke tolke i verste mening.
Logg inn for å svare i denne tråden.