Trulte
11k innlegg
Jeg syklet tilfeldigvis forbi der i dag, ingen journalister og foreldrene var ute å stelte i hagen. Så roet seg allerede.
Trulte skrev:Jeg syklet tilfeldigvis forbi der i dag, ingen journalister og foreldrene var ute å stelte i hagen. Så roet seg allerede.
Trulte skrev:Vi hadde en laaaang runde i bymarka. Skulle virkelig hatt badetøy i dag!
Nextlife skrev:Sånn bygdeslarv som fremkommer i de siste innleggene her synes jeg vi skal holde oss unna i denne tråden.
Trulte skrev:Bygdeslarv? Det er jo bare øyenvitne til det som ble kommentert i avisene. Og det var jo ikke et slarvete ord? Og heller ikke noen synsing! Bare at det heldigvis ser ut som det har roet seg? Jeg tenker mer på de pårørende i det henseendet. Både familie til ofre og den dømte.
millact skrev:Enig. Jeg synes det er fint at familien kan bevege seg ute uten problem. Broren sier de har fått massiv støtte.
Input skrev:De burde virkelig kunne bevege seg fritt ute uten at det blir rapportert om på internett også. Veldig enig med Nextlife.
Galathea skrev:Nå har Fædrelandsvennen visstnok publisert er takkebrev fra VK, trykket i sin helhet, jeg fatter ikke hvilke redaksjonelle vurderinger som ligger bak altså:
https://www.nrk.no/sorlandet/krever-beklagelse-av-avis-for-viggo-kristansen-brev-1.15526787
meisje skrev:Millact, kan du si noe generelt om hvordan redaktøren argumenterte ? Jeg fant en blogg som VK sin støttegruppe/familie driver, og den er veldig lite nøytral, ikke overraskende. Den minnet meg veldig mye om french/moland sin blogg, kan du kjenne hverandre og få råd derfra tro ?
Polyanna skrev:Han forsvarer seg i den NRK-artikkelen det er lenket til over her.
Logg inn for å svare i denne tråden.