Skremmern
32k innlegg
Ser veldig godt ut!
Gwen skrev:Ungene mine har blitt bortskjemt. I to dager nå har de fått "vanlig" matpakke med bare brødskiver...det blir ikke spist opp. 🙄
Gwen skrev:Ungene mine har blitt bortskjemt. I to dager nå har de fått "vanlig" matpakke med bare brødskiver...det blir ikke spist opp. 🙄
star skrev:Lillebror har meg seg to skiver med honningmelon i biter, et polarbrød, en brødskive med egg og litt paprika. Noe som egentlig er alt for mye i dag tror jeg, spent på hva som kommer i retur.
Niobe skrev:Om han hadde vært hjemme så hadde han jo også fått mat, så jeg tror ikke budsjettet blir så mye høyere pga. matpakken.
Betty skrev:Jeg har prøvd meg et par ganger på litt mer fancy matpakker, men da har de blitt sure og lurt på hvorfor jeg ikke sendte med brødskive.
Ramses skrev:Jeg sender med brødskive i tillegg. Det som forundrer meg er hvor småspiste andre barn er. Storesøster har i dag med seg 5 brødskiver, fullkornpasta og frukt. Stort sett snakker vi 7 skiver + frukt, og hun spiser alt.
Når det gjelder matbudsjett koster det en del med friske bær og nye ting hver dag, men det hadde de fått uansett, matpakke eller ei. Vel verdt det, synes jeg.
Logg inn for å svare i denne tråden.