Myria
16k innlegg
Restetorsdag i dag. Jeg har fisket fram ulike bokser med restemiddager fra fryseren, så det blir litt forskjellig å velge mellom. To stykker får kjøttboller, én får grønnsakscurry og to får gryterett med svinekjøtt.
Startet av Strå 1,1k svar 222k visninger
Til nyesteMyria skrev:Å fryse ned middagsrester gjøres helt automatisk rett etter middagen. Det er ingen spesiell grunn til at ikke noen kunne ha spist det til kveldsmat, det er bare ikke noe vi gjør og heller ikke noe noen gir uttrykk for at de ønsker å gjøre. For meg personlig er det heller ikke så fristende å skulle spise akkurat det samme to måltider etter hverandre.
Millen skrev:Enten blomkålsuppe eller blomkål og broccoligrateng, hva jeg gidder å lage. Alltid sen middag her torsdager pga aktiviteter.
Logg inn for å svare i denne tråden.