Pappalille
7,6k innlegg
Den dama er så sexy at jeg får lyst til å legge hodet mitt på magen hennes og drømme grønne drømmer. 😀
Ulvefar skrev:Kvinner er kvinner værst, det tror jeg på.
Dama ser veldig bra ut, og hadde definitivt ikke sett bedre ut av å være magrere. Om noen ikke er fornøyd med å se ut slik selv, eller føler at kritikk er på sin plass når de ser andre noen som gjør det, kan de for min del gå seg bort. Langt bort.
Polyanna skrev:Mye FETT på magen er jo dokumentert helseskadelig, men det har jo ikke denne damen. Og det er vel ingenting som tilsier at mye magemuskler er påfallende sunt?
Polyanna skrev:Ja, da har man litt mer "bollemage", eller? Dette var mer sånt "nær huden-fett", lizzom.
Amen.smilefjes skrev:Jeg synes hun er vakker. For ansiktet hennes ler. Hun kunne veid tyve kilo mer og vært like vakker sånn jeg ser det. Eller hun kunne vært ti kilo lettere (?) og fremdeles vakker. Slik hun ser ut er hun så midt i akkurat passe som jeg kan skjønne at man kan komme.
Kult med variasjon, men slett ikke sikkert det hadde vært en forbedring i ditt tilfelle.smilefjes skrev:Jeg har aldri noensinne sett sånn ut, men skulle gjerne fått lov til det bare for en dag eller to om ikke annet.
storsjarmør skrev:Kult med variasjon, men slett ikke sikkert det hadde vært en forbedring i ditt tilfelle.
Logg inn for å svare i denne tråden.