rine
25k innlegg
Jan Eggum? 
rine skrev:Jan Eggum?
nolo skrev:Kaia Huuse hadde sitt å si om mødre som overlot barna til fremmede, mener jeg å huske, men jeg orker ikke å søke opp link.
Floksa skrev:Tenk om hun hadde greid å trøkke ut av seg dette uten å knytte det opp i mot kjønn.
At om ingen i familien A/S har lyst til å ha hovedomsorgen for barna etter 9 mnd, så kanskje man skal tenke over om det kanskje er hund man egentlig ønsker seg?
Sonja Sockersöt skrev:Unnskyld meg, men det har ikke ramlet deg inn at noen faktisk ønsker å være hjemme med barna mens de er små? Da er det sikkert veldig kjekt å bli stemplet som en historieløs fjott som ikke vet sitt eget beste. Tenke seg til at noen ønsker å være hjemme og ta seg av barna da gitt! Er dette noe særlig bedre enn blonde dyrleger som mener at mødre som sender babyen i barnehage er dårlige omsorgspersoner?
Det er mulig jeg leser med vrangbrillene på nå altså, men det er slik jeg oppfatter holdningen din, og blir utrolig provosert.
Irma skrev:Nå får jeg vel dyrevernerne på nakken, men jeg kjenner at jeg er veldig glad for at denne dama er dyrlege og ikke menneskelege. Makan til nedlatende pisspreik. "Overlate barna til skolelei ungdom."Det er åpenbart at hun ikke har har hatt barn i barnehagen.
Hun presiserte for øvrig i et intervju på P4 i går at hun mener at det er det samme om det er en mann som er hjemme (etter fylte året, kanskje?). Det hjelper bare så lite når uttalelsene drukner i annet vissvass. Hun får kose seg i råsaverdenen sin med Kaia Huuse og Vendela Kirsebom.
pøbelsara skrev:....og hun....
[/insert uinteressant bilde] [iub]
....derre....
....tannlegen.....
...med de....
...matchende barna.
Input skrev:Mener du at jeg ikke lenger har hovedomsorgen for sønnen min nå som han har begynt i barnehage?
Floksa skrev:
Logg inn for å svare i denne tråden.