Ukjent
Jeg heier på alle som har sluttet, som tenker på å slutte, og som sliter litt med å holde ut - kom igjen, dere klarer det!! 
Startet av Interference 322 svar 60k visninger
Til nyesteNabojenta skrev:Har prøvd å overse denne tråden siden den ble startet. Men nå kjenner jeg at jeg bare må ha hjelp. Sluttet liksom å røyke for 2-3 uker siden, men har smugrøykethver eneste dag. Eneste positive er at jeg da har gått fra 30 til under 10 om dagen.
Såh! Da er katta ute av sekken, og Nabojenta innrømmer at hun trenger hjelp for å få stumpet den helvetes giftpinnen for alltid.
Den blå boken er lest opp og ned i mente, med null virkning. Er den rosa bedre altså?
Er i dag 33 år, og har røykt siden jeg var 13 år. Absolutt på tide!
Kirsebær skrev:Jeg surrer fortsatt her. Mer eller mindre uten røyk. Det er ikke vanskelig i det hele tatt hvis jeg bare holder meg for meg selv. Men jeg kan jo ikke være alene hele hele tiden heller. Jeg må bare finne en tanke som gjør at sosialrøyketrangen også forsvinner.
kristine skrev:Jeg leser fortsatt boken. Det tar tid gitt. Kan ha noe med at jeg kun leser den når jeg røyker å gjøre. Den ligger i røykekroken på verandaen.
Olympia skrev:Du skal klare det Najade, du er kjempeflink!
Men et bittelite øyeblikk ble jeg litt skuffet, og så for meg neste gang vi møtes uten at du blir med meg ut og røyker. Men det er kanskje en idé at jeg slutter i stedet for at du begynner for å bli med meg ut?
Bloppy skrev:Min første dag uten røyk er unnagjort, og jeg menger meg her fremfor å bare snike.
Logg inn for å svare i denne tråden.