Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Hvordan pynter man smågutter?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-12-13, 13:41   #1
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.795
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Hvordan pynter man smågutter?

Jeg har bare erfaring med ei jente som har visst hva hun ville ha på seg siden hun var 2 år. Og før det var det i grunnen heller ikke så vanskelig å kle henne.

Da vi pakket til julefeiring i går, oppdaget vi at "stakkars" Lillebror knapt har klær. Ikke så rart, siden han stort sett farter rundt i ullklær, evnt med en kosedress over, men akkurat til julefestene hadde det vært greit å ha noe annet. Han har en eller to skjorter, men disse er ikke så veldig fine, og har veldig mye skjortekrage. Litt i overkant mye for en liten tass som knapt har hals

Hvordan pynter man gutter pent, men avslappet? Jeg syns dress blir for stivt, og egentlig hvit skjorte/svart bukse også, selv om det hadde funket til julekvelden. Og hvor kjøper man finklærne?

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no