Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Nye triller med liggestilling?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-05-08, 12:20   #25
rajraj
*_*
 
rajraj sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Kjellerlemmen
Innlegg: 5.659
Blogginnlegg: 115
rajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Nye triller med liggestilling?

Opprinnelig lagt inn av Pelen, her.

Jeg har ikke lest alle de andre svarene, men det er denne typen vogn som mer eller mindre alle italienere har så midt svar er at dere kommer å overleve det. Nå fikk jeg ikk emed meg hvor gammelt barnet er, men noe som er viktig er også at vognen er luftig og at det ikke blir for klamt i den. Vi har aldri hatt med noe annet enn trille når vi har vært i Italia (og det er mange ganger) og det har gått mer enn bra.

Han er litt over et år når vi drar. Hva slags trille er det dere har brukt da? Det de andre har advart mot er blant annet at de små hjulene er ugreie på brostein, som jeg ser for meg at det er mye av i Toscana.

__________________
2007 2010

rajraj er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no