Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Kjapt sykurs for dummies?

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-05-08, 22:59   #1
Svanen
trenger lading
 
Svanen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Oppland
Innlegg: 5.475
Blogginnlegg: 61
Svanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Kjapt sykurs for dummies?

Opprinnelig lagt inn av Emma, her.

Jeg har sydd en gardin. Og den ble fiiin! Nå gjenstår det bare å prøve å få den andre sånn noenlunde lik.

Lille Ru: Tusen takk for tips om å stryke kantene. Det har spart meg for å bruke en drøss med knappenåler. Genialt!

det er DET jeg ikke får til..... hehe
(så jeg besøker bare "tilfeldigvis" min snille tante som syr bunader og alt mulig når jeg trenger større sykunnskaper enn å sy på en knapp)
Blir du flink kan du få i oppdrag å sy gardiner til minsten....

__________________
99, 00, 04, aug. 14
Svanen er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 07-05-08, 23:07   #2
Kneazle
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: Kjapt sykurs for dummies?

Opprinnelig lagt inn av PrinsesseChiefen, her.

det er DET jeg ikke får til..... hehe
(så jeg besøker bare "tilfeldigvis" min snille tante som syr bunader og alt mulig når jeg trenger større sykunnskaper enn å sy på en knapp)
Blir du flink kan du få i oppdrag å sy gardiner til minsten....

Ja, jeg vet det er litt tidlig å juble. På den annen side gjelder det jo å nyte lykkefølelsen nå, i tilfelle nedturen kommer når jeg er helt ferdig.
Oppdrag...vel, det blir styggdyrt, ihvertfall hvis jeg skal ta timepris.

  Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no