Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Er det noen som handler mat via nettet?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-04-08, 19:25   #1
Enhjørning
Gullfisk
 
Enhjørning sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Bøgda
Innlegg: 9.510
Enhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt avEnhjørning har mye å være stolt av
Standard

Sv: Er det noen som handler mat via nettet?

Opprinnelig lagt inn av Azi, her.

Ja det er jo sant, men tenkte litt sånn på hvis man kunne bruke tiden sin på noe annet enn å handle. Få varene hjem på døren også ferdig med det.
Men som du sier om man bor kun 50 meter unna og vil kun handle ett par ting. Så er det jo mer slitsomt å klikke på alt for å finne de tingene enn å bare gå og kjøpe de få tingene.

Jo, men der du bor, er det jo nok av folk "oppi skauen" rundt om kring som har litt mer enn 50 meter til butikken! De små bygdene og grendene rundt stedet kunne nok nyte godt av et sånt tiltak, tror jeg.

__________________
"Dewey var en fin fyr." (sitat: David Massey, HiO)
Enhjørning og gutta: 02.09.69, 11.01.05 og 27.08.09
Enhjørning er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 20-04-08, 19:28   #2
Azi
Come what may...
 
Azi sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.216
Blogginnlegg: 40
Azi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de flesteAzi er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Er det noen som handler mat via nettet?

Opprinnelig lagt inn av Enhjørning, her.

Jo, men der du bor, er det jo nok av folk "oppi skauen" rundt om kring som har litt mer enn 50 meter til butikken! De små bygdene og grendene rundt stedet kunne nok nyte godt av et sånt tiltak, tror jeg.

Ja du sier noe der ja. *Tenke tenke*

__________________
The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return.
eden ahbez, "Nature Boy" (1948).
Azi er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar

Emneord
daglivarer, mat, netthandel


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no