Sv: Kolonihagen.no
Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.
Plukket frem denne tråden igjen fordi jeg nettopp har bestilt abonnement til oss, og er spent på hva vi får. Jeg bestilte en sånn stor mixkasse, men nå lurer jeg på hvor mye poteter det egentlig er i den. Vi spiser lite poteter. På den annen side kan vi jo begynne å spise mer poteter, f.eks. potetstappe er jo kjempegodt, og bakt potet også. Er brødene grove?
Vi har også mixkasse. Er ikke så mye poteter, 10-12 små kanskje. Det er stort sett ett eller to grove brød og i tillegg gjerne noen halvstekte fine rundstykker e.l.
Jeg ville heller begynt å legge planer for hva du skal gjøre med alle eggene! Første gang fikk vi 24 egg, så jeg ringte og ba om å få færre. Nå får vi 12 og det er også egentlig for mye for oss.
|