Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Prikketråd

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-02-08, 13:13   #22
Alexy
Lykkelig nygift.
 
Alexy sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 1.952
Alexy imponerer mange og er sikkert smartAlexy imponerer mange og er sikkert smartAlexy imponerer mange og er sikkert smartAlexy imponerer mange og er sikkert smartAlexy imponerer mange og er sikkert smartAlexy imponerer mange og er sikkert smartAlexy imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Prikketråd

Opprinnelig lagt inn av Polyanna, her.

Hvordan ser dere hvor mange poeng som kommer til eller blir borte? Jeg ser bare totalen, jeg. Holder dere orden på det tallet hele tiden? Gærne kontrollfreaker!


Jepp, hele tiden.

Neida, men jeg visste hva jeg hadde siden jeg fikk 10 av Sitronen. Så da kunne jeg enkelt se hvor mange minus Skremmern ga meg. Men fikk en til grønn, så da er vi i pluss igjen.

__________________
Alexy.

Storebror 03 og lillesøster 06.
Alexy er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
mobbing


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no