Sv: Hva drikker dine barn? *spinoff med poll*
Opprinnelig lagt inn av Balansekunstneren, her.
Jeg synes det er litt ugjennomtenkt å kalle det "hysterisk" når noen avstår fra å gi de aller minste koffein? Jeg forstår poenget ditt, og at du har lyst til å ta det opp. Jeg ønsker meg bare at FP skal være et sted hvor man ikke kaller hverandre hysteriske altfor lett :hjertesukk:
Jeg skal love deg at å bli kalt hysterisk er noe av det peneste jeg har hørt etter at jeg ble mor. Ord som gal, idiot og dust er det derimot flust av. *driter i andre*
Elinblu: Eldste her i huset blir definert som overvektig av helsesøster og hun drikker altså mest vann og får kun godteri på lørdager. Jeg er uenig i betegnelsen for det første, men jeg tror nok det er enkelte som har det i seg å legge på seg av vanlig mat også. (og min har dessverre arvet det fra sin mor )
__________________
It takes a forum to raise a child
|