Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Den store nyttårsforsett-tråden

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-01-08, 12:55   #10
Sansa
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 1.741
Sansa imponerer mange og er sikkert smartSansa imponerer mange og er sikkert smartSansa imponerer mange og er sikkert smartSansa imponerer mange og er sikkert smartSansa imponerer mange og er sikkert smartSansa imponerer mange og er sikkert smartSansa imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Den store nyttårsforsett-tråden

Jeg skal blogge positive ting som skjer i livet mitt. 2007 var et vanskelig år, noe som har gjort meg stresset og til tider engstelig og trist. Derfor har jeg laget meg en blogg der jeg skal tydeliggjøre for meg selv alle de tingene jeg har å være takknemlig for!

Jeg håper jo at jeg skal klare å blogge et eller annet hver dag, men målet er at jeg skal skrive noe to ganger i uka. Så får vi håpe at jeg greier å spre litt positivitet, ikke minst til meg selv.

__________________
Mamma til to gutter og to jenter
Sansa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no