Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Hva slags bokhyllerydder er du?

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-12-07, 08:58   #27
Mei
Har fått viljen sin
 
Mei sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.606
Blogginnlegg: 397
Mei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtidMei har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hva slags bokhyllerydder er du?

Så greit det må være å ha plass til å stadig kjøpe nye bokhyller . Da vi laget barnerom måtte biblioteket vike. Vi har rundt 20 stappfulle banankasser med bøker på loftet, hadde de skulle fått plass i leiligheten måtte vi selv ha flyttet ut. De tre bokhyllene vi har i stua er også fulle, ztjerna har bøkene sine på sitt rom (der han snart trenger ny hylle) og med en mann som bærer med seg to stappfulle poser bøker fra hvert loppemarked han går på, trenger vi nok snart nytt loft.

Jeg aner forøvrig ikke hvilke bøker som nå blir ryddet bort. Mannen kjøper desidert flest bøker, og er også den som må legge vekk flest.

Neste bolig skal vi ha bibliotek igjen

Mei er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no