Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Sokkevansker

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-12-07, 16:23   #1
Chanett
navnet sjemmer ingen
 
Chanett sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.327
Chanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt avChanett har mye å være stolt av
Standard

Sv: Sokkevansker

Opprinnelig lagt inn av Mams, her.

Eneste sokkeparet jeg har delvis slitt ut er vel en 4-5 år gammelt.

Det jeg derimot hater med sokker er å "parre" de. Og med 5 i familien blir det sinnsykt mye "Parring" når jeg først gjør det.
(det der hørtes ikke bra ut..)

er du meg?

Chanett er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 05-12-07, 16:37   #2
Superior
Tilpasser tittel
 
Superior sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 3.979
Blogginnlegg: 34
Superior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de flesteSuperior er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Sokkevansker

Tørr hud er dreperen..
Hvis ikke så vasker du de for hardt. Tørketrommel og vasking på 60 grader ødelegger sokkene. Men de må jo vaskes på 60 for å bli reine, så det lønner seg å kjøpe de som tåler det.
De jeg har kjøpt tåler knapt 40.

__________________
Født 00, 02, 06-07 Minstemann, 12 og 15
Superior er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no