Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Når gir dere rød prikk, og hva skal til?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-11-07, 20:33   #11
Nooria
Stadig underveis
 
Nooria sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.216
Nooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de flesteNooria er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Når gir dere rød prikk, og hva skal til?

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Da oppfatter vi bare rødprikkene forskjellig. Jeg fatter ikke hvorfor noen tar skarve prikker så gruusomt seriøst. Jeg skjønner det jo om det feks. står "ditt jævla fittetryne" eller noe i rødprikken, men det blir jo direkte personangrep. En rødprikk trenger ikke å være så krass, overhodet ikke.

Men når du ser hva ganske mange andre her skriver om sin oppfatning av røde prikker... kan det ikke da være lurt å tenke over at mottaker kanskje oppfatter "budskapet" annerledes enn du som sender hadde tenkt?

Nooria er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
klassiker, rødprikking


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no