Sv: Valla - kva er det med den dama ...?
Opprinnelig lagt inn av Skremmern, her.
En ting til. Jeg leser at flere beskriver Yssen som en sutrer, og videre at de ikke har noe sympati for dama. Ok, hvis vi sier at Yssen er en sutrekopp, fritar det Valla sitt ansvar som leder? Er ikke det å bli trakkasert/mobbet en subjektiv følelse, og skal man ikke ta hensyn til sutrekopper?
Sutrekopper skal heller ikke mobbes, men det er jo noe med troverdigheten til sutrekopper da... Når Yssen har sutret for alt og ingenting i alle år, så fort hun har sett en journalist, kan det vel tenkes at jeg og andre ikke tror på henne når hun klager på Valla. Yssen hadde sikkert greid å lage avisoppslag om det, om så Valla bare hadde sett litt hardt på henne. Yssens troverdighet som mobbeoffer, det er den jeg tviler på.
Det KAN jo tenkes at hun er blitt mobbet, hypokondoren dør jo til slutt av ett eller annet, men jeg tar det ikke for gitt.
__________________
Nenne
Storesøster (juli -99), Storebror (mars -02), Lillebror (oktober -04)
|