Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Egne parkeringsplasser for kvinner - hva synes vi om det?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-09-07, 09:31   #12
Pepper Lemon
Peppy!
 
Pepper Lemon sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 10.714
Blogginnlegg: 253
Pepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Egne parkeringsplasser for kvinner - hva synes vi om det?

Jeg må ærlig innrømme at jeg ikke opplever størrelsen på lommen som et stort problem. Det er klart at familieparkering som vi finner noen steder er fint, men å ha slike for kvinner synes jeg er riv rusk.

At man skal gjøre parkeringshusene tryggere synes jeg, som nevnt over, ikke er like dumt. Jeg parkerte i Paléet på Oslo S her en kveld, og måtte ned i underetasjen. Det var faktisk ikke råkult å gå ned dit sent om kvelden for å hente bilen. Ikke et menneske å se, og mørkt. Det føltes som om det var fritt frem for enhver gærning. Nå stopper det ikke meg fra å bruke parkeringshus, men jeg synes absolutt ikke det er behagelig.

Pepper Lemon er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no