Sv: Hva lurer du på i dag? #02
Opprinnelig lagt inn av My, her.
I dag lurer jeg på hva i alle dager man har på seg på "afterski" som slett ikke er afteski, men et VM-arragement på et ellers fasjonabelt sted, nærmere bestemt Palmehaven på Britannia. Vi har fått invitasjon og billetter gjennom jobben til mannen, og skal tydeligvis hit på torsdag. Det er dette arrangementet jeg snakker om:
https://britannia.no/collector/after...nnia-ski-lodge
Hva ville du hatt på deg? Penklær eller skiklær? Moonboots og pelsvest? Anorak og nikkers? Kjole og høye hæler? Middagsselskapspent (dvs for meg: fin topp/bluse og penbukse)?
Kanskje helgardere, og gå for kjole og skistøvler? 
Bare, WTF?
Opprinnelig lagt inn av Millen, her.
Hmm, mulig for en av dere å snike titte dag eller imorgen hva folk har på seg?? 
Oj, den var ganske vanskelig å kle seg til. Jeg tror jammen meg jeg hadde sneket meg inn og sjekket jeg, også. Men samtidig er vel de som kommer i morgen kanskje litt mer VIPs? Som har vært eller skal på åpningsseremonien... Her må du absolutt rapportere etterpå! Eller spørre Jan Thomas.
|