Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Hva strømmer du nå? #6

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-05-24, 10:40   #11
Ruslebiffen
biffvase
 
Ruslebiffen sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 2.855
Ruslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt liktRuslebiffen er virkelig godt likt
Standard

Sv: Hva strømmer du nå? #6

Hm, stoppet opp etter tre (?) episoder av Bridgerton s2 fordi jeg kjedet meg (og fordi jeg synes det er litt teit når kostymene ikke er historisk korrekte, henger meg opp i det), men burde kanskje gitt den en sjanse til nå som s3 er kommet.

Mannen og jeg ser Yellowstone sammen, vi liker den veldig godt. Startet på s3 i går. Mørkt om en dysfunksjonell familie, men samtidig nok lys til at den fenger skikkelig, sammen med fantastisk natur.

Familien ser The 100s sammen. Egentlig i overkant voldelig for minstemann, men masse spenning og ikke minst så mange aktuelle tema på samfunnsnivå (til tross for sci-du) og mennesker i mellom.

__________________
2010 2012
Ruslebiffen er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no