Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråd #18

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-04-24, 09:02   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.067
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråd #18

17. mai 2011 var en sånn våt og kald og ekkel dag hvor eldstemann, da 2,5 år gammel fastslo at han liker ikke 17. mai. Man blir bare våt og kald og ekkel. Vi hadde den lille søstra hans i vogn, og ham på ståbrett/gikk selv med barnehagen, men vi bare gikk ut av toget og rett hjem da de nærmet seg skolen, puttet ham i badekaret.

Han ville aldri igjen feire 17. mai

Et har heldigvis gått seg til, og da jeg et forvirra øyebklikk etter å ha prøvd på søstrene festdrakter og funnent ut ha som må gjøres med dem så på ham og, ehh, ja... du må nok ha ny dress til bryllupet i sommer, du har vokst siden konfirmasjonen, men 17. mai da har du.... Han ser oppgitt på meg... men mamma da, jeg går jo i uniform. (Ja, jeg var jo tilstede og hjalp til å organisere prøving hvor han får ny uniform til 71. mai) Korpsguttn min som liker 17. mai. Selv om man noen ganger blir våt og kald fortsatt.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no