Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Helg i Bergen med 18-åring - tips!

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-02-24, 13:37   #20
My
Semiaktiv
 
My sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.107
My har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Helg i Bergen med 18-åring - tips!

Opprinnelig lagt inn av Karamell, her.

Jeg har aldri gått noen av sherpatrappene i Bergen. Tror bare jeg har vært på Ulriken to ganger i mitt liv!

Jeg er i Bergen hver sommer med mine unge og ellers noen helger i året, og kommer ikke på en eneste aktivitet. Vi gjør lite turistting utover at Fløyen og Akvariet har vært besøkt et utall ganger (Fløyen mest).

I fjor hadde vi med han som da nettopp var fylt 18 til Naturhistorisk museum på Nygårdshøyden, det hadde jo vært stengt i en årrekke. Han likte det. Det er også fint å gå opp dit dra Nygårdspark-siden. Da gikk vi av Bybanen på Florida.

Jeg tenker det området kan være aktuelt å besøke uansett, siden hun er i studiesøkerfasen, og UiB er ett alternativ (hun har riktignok sagt at hun IKKE har lyst til å bo eller studere i Bergen, men hun har jo som sagt ikke vært der, så jeg synes jo hun bør ha sett byen og universitetet før hun gjør seg opp ei mening om akkurat det). Hvis det er et fint område å besøke i tillegg, så er det enda en god grunn.

__________________
µ 05 07 07
My er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no