Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva har gjort deg glad i dag #16

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Lukket tråd
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-11-23, 18:44   #1
Ine
rakkarpus
 
Ine sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 9.370
Blogginnlegg: 19
Ine er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner tilIne er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Hva har gjort deg glad i dag #16

Opprinnelig lagt inn av My, her.

Fotballdommer. Hoveddommer i Champions League-kamp for herrer i går, mellom Bayern München og FC København. Utrolig dyktig, og knalltøff. Og jeg blir glad av å se at man har begynt å bruke kvinnelige dommere også i herrekamper på høyt, internasjonalt nivå. Ikke mange, Frappart er en pioner, som viser at det går an.

https://en.as.com/soccer/who-is-step...ions-league-n/

Så gøy med kvinnelig dommer!

Har egentlig shoppestop, tror jeg shoppet klær sist i april.

Fant noe fint på salg, fin overdel i ull som jeg kan bruke til joggebukse jeg bruker hjemme, så jeg føler meg litt mer fresh enn om jeg hadde brukt fleecejakke, liksom. Klær skaper folk. God følelse.

__________________
When you know better, you do better.
Ine er ikke aktiv  
Lukket tråd


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no