Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Finnes det en god ferdigpizza?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-23, 13:21   #26
jolie
Kom ut av tellinga.
 
jolie sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 8.419
Blogginnlegg: 201
jolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Finnes det en god ferdigpizza?

Det finnes ikke et gourmet-gen i verken meg eller mine barn, så frossenpizza spiser vi mye av. Ja: mye. I utgangspunktet burde jeg ha all verdens tid til å lage sunn og næringsrik mat fra bunnen her jeg er hjemme på pleiepenger, i realiteten er grunnen til at jeg er nettopp hjemme på pleiepenger så utmattende at jeg noen ganger må ta meg sammen bare for å stå oppreist. Samt kids med hver sin spiseutfordring - men pizza liker de begge to!

Så frossenpizza in my heart. Men det jeg husker som var stas fra egen barndom: pariserpizza. Disse ble også kjøpt frosne, men jeg har ikke sett de på årevis. Strengt tatt er det vel bare en baguette delt i to, pizzasaus, det fyllet man vil ha og ost? Kjapt, lite oppvask og tar omtrent den tida det tar å vente på at ovnen skal bli varm.

__________________
- 06 og 07 -
jolie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no