Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Gave til 15-åring

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-10-23, 13:20   #1
Myria
Eppur si muove.
 
Myria sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.831
Myria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gave til 15-åring

Jeg må følge med her også siden det snart er 15-årsdag og deretter jul her også. Sannsynligvis får han penger til bursdagen sin, men til jul er det fint å ha noe å pakke opp og vi aner ikke hva han skal få. I likhet med Luftslottet skulle jeg likt å se ansiktet hans hvis han pakket opp parfyme og fotballsokker.

Han er overhodet ikke opptatt av klær heller, men tantene og onklene hans på vestlandet pleier å kjøpe litt hettegensere og slikt til jul så da får han sånt fra dem. Han gamer mye, men han kjøpte ny gaming-PC i januar etter å ha spart noen år, og fikk også nytt headset så han trenger ingenting gaming-relatert heller. Vanskelig dette her.

__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
2008 - 2011 - 2013
Myria er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no