Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Bør Erna gå av eller sitte som leder av Høyre?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

Se resultatene: Bør Erna trekke seg som leder for Høyre?
Ja, jeg stemmer Rødt/SV 27 21,43%
Ja, jeg stemmer Arbeiderpartiet 19 15,08%
Ja, jeg stemmer Senterpartiet 4 3,17%
Ja, jeg stemmer Miljøpartiet 9 7,14%
Ja, jeg stemmer Venstre 4 3,17%
Ja, jeg stemmer Høyre 6 4,76%
Ja, jeg stemmer FrP 1 0,79%
Ja, jeg stemmer annet parti 9 7,14%
Nei, jeg stemmer Rødt/SV 5 3,97%
Nei, jeg stemmer Arbeiderpartiet 2 1,59%
Nei, jeg stemmer Senterpartiet 0 0%
Nei, jeg stemmer Miljøpartiet 0 0%
Nei, jeg stemmer Venstre 6 4,76%
Nei, jeg stemmer Høyre 15 11,90%
Nei, jeg stemmer FrP 0 0%
Nei, jeg stemmer annet parti 3 2,38%
Jeg stemte ikke sist gang 0 0%
Jeg vet ikke 16 12,70%
Deltakere: 126. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-09-23, 17:55   #36
Input
Bør lage seg en tittel selv
 
Input sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Hvor: Oslo
Innlegg: 25.711
Blogginnlegg: 159
Input har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme omInput har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bør Erna gå av eller sitte som leder av Høyre?

Opprinnelig lagt inn av sindrome, her.

Jeg vet ikke om hun bør gå av eller ikke, jeg støtter henne i at man ikke skal ta sånne beslutninger mens det stormer som verst.

Når det gjelder Millens kommentar over her så er vel ikke poenget at det er umulig å vite hva den andre part i et forhold gjør, men at Erna (og Huitfeldt) har en plikt å be sine partnere vise hva de har av aksjer og finne ut av hvordan deres aksjehandel arter seg, noe de ikke gjorde. Dersom partnerne hadde løyet og vist falsk informasjon her så tenker jeg at da hadde politikerfruene gjort sin plikt og hadde ikke kunne lastes. Det er det at de ikke har gjort det, altså ikke bedt om og sett harde fakta, som er problemet her.

Ja, dette er jo noe helt annen kontrollerende ektefeller liksom. Om jobben din er avhengig av at du er «kontrollerende» har du jo en plikt til å være det.

__________________
♥ Storebror, des. 2010 Lillesøster, mar. 2020 ♥

Innanfor den er kvar av oss einsam,
og det skal vi alltid bli.
Input er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no