Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gruffetråden 13

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-01-23, 07:34   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.297
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gruffetråden 13

Inni he***te da!!!!!! Jeg vil for pokkers ikke vekkes 0607 med varsel om en kommende alarm 0615 og spm om jeg vil slå den av. Jeg har dessuten søvnmodus med ikke forstyrr til 0615.

Det er høyst unødvendig at jeg TO ganger må bekrefte at jada, jeg er våken, det er greit at du slår av søvnmodus (der finnes ingen måte å si "nei, jeg vil sove videre",da fortsetter den å spørre. Med lyd hver eneste gang.

Nå har jeg brukt en halvtime på å prøve enda dypere å slå av varsel om kommende alarm, etter at jeg satte det til "0 min før alarmen" i går etter samme tilfelle.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no