Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Korps for voksne - hjelp

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-01-23, 20:07   #29
Primrose
nju nja njo
 
Primrose sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 5.774
Blogginnlegg: 16
Primrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de flestePrimrose er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Korps for voksne - hjelp

Opprinnelig lagt inn av Blånn, her.

Det humper og går. I går var første øvelse med årets marsjer. Det var utfordrende, gitt. Til helga skal vi ha marsjseminar. Bare spilling på lørdagen og marsjering i Ekeberghallen på søndag. Tjohei.

Mitt tips: Kos deg, spill det du får til og ha massevis av selvironi. Hvilket instrument spiller du?

Saksofon.

Opprinnelig lagt inn av Blånn, her.

Den ene marsjen (Optimist) veksler forøvrig mellom 5# og 4b for så å avslutte med 3#. Da sa hodet mitt, glem det.

Haha, det er det jeg frykter også, at overgangen fra barneskolekorpsmusikk til voksenkorps blir litt heftig. Men, som du sier, jeg får bare spille det jeg klarer. Og øve. Og ha det gøy!

__________________
Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning to dance in the rain.
Primrose er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no