Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva skal jeg stemme og hvorfor?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-08-07, 12:41   #11
Harriet Vane
Epikur
 
Harriet Vane sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 26.796
Blogginnlegg: 440
Harriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva skal jeg stemme og hvorfor?

Dette sier SV i Oslo om skolen:

Sitat:

Inkludering og tilpasset opplæring skal sikre alle et godt grunnlag for å skape gode liv for seg og andre, og grunnlag for å leve og kunne delta i styring av et moderne samfunn. Skolen skal være et sted hvor læring, kreativitet og fellesskap står i sentrum. Alt skolemateriell og alt som foregår i skolen, skal være gratis for elever og lærlinger.
Gode barnehagetilbud, og en offentlig fellesskole med høg kvalitet, er det viktigste grunnlaget for sosial utjamning. Vekst av privatskoler truer fellesskolen, og bidrar til et delt samfunn. Osloskolen skal være felles for alle, inkluderende og mangfoldig både ved læremetoder, fag og endrede behov. Alle skal ha lik tilgang til læremetoder og kunnskap, uavhengig av sosial status, økonomi eller bosted. Oslo SV vil derfor si nei til å etablere nye privatskoler i Oslo.

__________________
“Time and trouble will tame an advanced young woman, but an advanced old woman is uncontrollable by any earthly force.”
― Dorothy L. Sayers
Harriet Vane er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no