Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Jeg har sluttet med nyheter etc og sitter å laller lykkelig for meg selv... hjelpes

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-10-22, 20:47   #20
Vianne Rocher
Kamerat Pære
 
Vianne Rocher sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2009
Hvor: Barteby / Nordens Venezia
Innlegg: 6.123
Vianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt avVianne Rocher har mye å være stolt av
Standard

Sv: Jeg har sluttet med nyheter etc og sitter å laller lykkelig for meg selv... hjelp

Jeg hadde en laaaang periode i livet når barna mine var små der jeg unngikk alt av nyheter og sluttet med Dagsrevyen og whatnot. Jeg fikk panikk og karastrofetanker av alt mulig. Så for meg å rømme huset med en baby, en toåring og sjuåringen som medhjelper (mannen min var/er mye borte og hvis krigen kommer på ordentlig, vet vi at jeg blir alene) og ble helt angstfylt.

Nå er minstemann sju og eldste 183 lang og i takt med at ungene har strekt seg, har frykten for verden blitt litt mindre. Ikke det at de klarer seg alene om noe fælt skulle skje men de kan iallfall løpe ut av huset på egne bein eller klare å holde kjeft på kommando om det skulle bli nødvendig

__________________
Ain't nobody dope as me, I'm dressed so fresh and clean.
2008 2013 2015
Vianne Rocher er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no