Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hyttefolk og søndagsåpne butikker?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-09-22, 23:40   #30
Pelle
Unik
 
Pelle sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 16.572
Pelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hyttefolk og søndagsåpne butikker?

Dette kom jo til under SP-regjering, gjorde det ikke? Eller husker jeg helt feil? Ergo ment å være et gode for turistkommune. Turister er mer enn hyttefolk. Det er cruise, camping på gjennomreise og mye mer.

Man kan jo slå opp i OT prp for endring av helligdagsloven, så finner man jo forklaringen og hvem det er ment å tilgodese. Kan slå det opp over helgen, hvis noen er interessert.

__________________
07 og 10
Pelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no