Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Hva ville du hatt til frokost?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-05-22, 12:45   #26
Albertine
Bør lage seg en tittel selv
 
Albertine sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2014
Innlegg: 3.761
Blogginnlegg: 38
Albertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de flesteAlbertine er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hva ville du hatt til frokost?

Tusen takk for alle innspill!

Selv om vi ikke offisielt har åpnet ennå så valgte vi å lage til et rom for en rimelig desperat gjest, så i dag har vår aller første gjest spist frokost hos oss, og pga. at kjøkkenet ikke er helt ferdig ble det dessverre ingen varm mat. Men gjesten bestilte ost og skinke, paprika, juice og melk, og det var jo overkommelig. Med litt oppskåret frukt og en blomst på brettet ble det ganske så delikat.

I går fikk vi uventet telefon fra hotellet i bygda, som er overbooka og trenger avlastning, så vi får enda en overraskelsesgjest i dag. I helga er det prøvehelg, og så er det offisiell åpning 20. mai. Dette blir så spennende!

(I går kom forresten beskjeden om at kafeen vi vil sammenligne oss med i nabobygda har gått konkurs. Det endrer litt på våre egne planer...)

__________________
Be kind whenever possible. It is always possible. - Dalai Lama
Albertine er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no