Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

Hva strikker du nå?

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-03-22, 13:05   #10
Frøy
I endring
 
Frøy sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2009
Innlegg: 6.996
Blogginnlegg: 136
Frøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de flesteFrøy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hva strikker du nå?

Opprinnelig lagt inn av GinaK, her.

Er det noe mer enn rett og vrang? Og kast. De kryssene er vel noe rett utenpå.. Jeg strikket en mariusgenser i naturhvit og mønster i vrangmasker på slutten av 80tallet da jeg var tenåring. Var veldig fin.

Ser ikke slik ut, eller det er litt vendepinner, litt opplukking av masker o.l. Men på siden til Petiteknit med oppskriften ligger det fine videoer fra Kimmie som gjør at den skal gå greit.
Vet ikke helt hvorfor den har fått vanskelighetsgrad 5 av 5, men har ikke kjøpt og lastet ned oppskriften enda. Har egentlig ikke tid til å begynne på den enda, men det klør litt i fingrene allikevel.

__________________
2004 og 2008

Du kan'kke gi Gud, så bare gi faen
Frøy er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no