Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Strømprisene

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-01-22, 13:46   #34
Appelsin
Søt og rar
 
Appelsin sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Bergen
Innlegg: 10.792
Blogginnlegg: 266
Appelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtidAppelsin har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Strømprisene

Opprinnelig lagt inn av Polyanna, her.

Det tror jeg kommer mye an på hvordan kablene er lagt, og om det er isolert under. Kan du teste noen dager, måle forbruk og se om det er en systematisk forskjell?

Jeg kan prøve å teste, hvis utetemperaturen har planer om å være litt stabil. Det er i dette rommet de spiller og henger på dagtid, og det blir helt usannsynlig kaldt når kablene er av og vinduet åpent hele natten, og tar nok en del energi å varme opp igjen. Men jeg er veldig i tvil om hva som er lurt (eller, det vil si minst dumt ).

__________________
2012, 2007 og 2004
Appelsin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no