|
Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
Dårlig husmor
|
![]() Sv: Koser du deg på høytidsdager?Ja. Jeg er glad i høytidsdager og alle mulige anledninger. Jeg elsker å lage selskap og lage mat. Jeg vil gjerne samle mange mennesker og er oppriktig glad i å være vertinne. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
WF: BNBE
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.281
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Koser du deg på høytidsdager?Jeg er veldig glad i høytidsdager, koser meg med tradisjoner og alt som er annerledes. 17. mai er en arbeidsdag for meg (hilsen leder i skolekorps), så den må jeg bare gjennom. Men alle andre høytidsdager er deilige annerledes pusterom.
__________________
IOA - stolt mamma til Snuppa feb 05 og Lillebror mai 09. ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
på slep
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.270
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Koser du deg på høytidsdager?Jeg liker slike dager. Jeg elsker det ikke , men har lært meg hva som passer for meg og forsøker tilpasse. Stort sett trenger jeg noen dager for meg selv og i ro og fred etterpå.
__________________
S.E.& O. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|