Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Snu ryggen til barna

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-08-07, 13:11   #25
Mamma Rosa
strikker
 
Mamma Rosa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 3.811
Mamma Rosa er virkelig godt liktMamma Rosa er virkelig godt liktMamma Rosa er virkelig godt liktMamma Rosa er virkelig godt liktMamma Rosa er virkelig godt liktMamma Rosa er virkelig godt liktMamma Rosa er virkelig godt liktMamma Rosa er virkelig godt liktMamma Rosa er virkelig godt likt
Standard

Sv: Snu ryggen til barna

Opprinnelig lagt inn av Stikka74, her.

Ja den er T-godkjent til 25kg. Kun Kid ikke Combi. Dette er i Sverige. I Norge blir den ikke markedsført slik fordi T-godkjenningen er svensk og fordi nordmenn ikke bryr seg om å ha barna bakovervendt så lenge. Det sa HTS-mannen.

*HH*: Britaxt Two-Way også. Glemte jeg den i innlegget du "stjal" infoen fra?

Men er det da i orden å bruke setet opp til 25 i Norge?
Det står vel ikke i den norske bruksanvisningen, så man ville fått et problem ved en evt. forsikringssak?

__________________
Hører du det nok, så tror du på det.
Mamma Rosa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no