Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Madam Mims oppskriftsforum

Den derre Tik Tok-retten med tomater og feta(?)

Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-02-21, 12:57   #10
Lavender
Passe aktiv
 
Lavender sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.306
Lavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Den derre Tik Tok-retten med tomater og feta(?)

Her står eldste for mye Tik Tok mat, hun ordner mest til seg selv. Hun på 178 cm har lest at koffein stagnerer vekst, og er ikke helt fornøyd med resultatet.
Men nå er det koffeinfri kaffepulver i skapet.

Grillost kan brukes, det er osteblokker med høyt proteininnhold, til å være ost, som kalles vegan og er egnet til varm mat og grilling. De er gjerne alternativ til Halloumi som både er svært dyrt og kommer fra landet med høyest antibiotika bruk i EU.

https://askoservering.no/vare/5581020

REMA har sin egen grillost. Og det kommer mer.

__________________
06 & 08 .
Lavender er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no