Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Påkjørsel av dyr

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Ville du bare kjørt videre, om du kjørte ned et dyr?
Nei 41 77,36%
Ja 1 1,89%
Det kommer an på. (Spesifiser i tråden) 11 20,75%
Deltakere: 53. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-08-07, 13:12   #19
Jinx
Tre små T
 
Jinx sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 3.499
Jinx imponerer mange og er sikkert smartJinx imponerer mange og er sikkert smartJinx imponerer mange og er sikkert smartJinx imponerer mange og er sikkert smartJinx imponerer mange og er sikkert smartJinx imponerer mange og er sikkert smartJinx imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Påkjørsel av dyr

Opprinnelig lagt inn av Eria, her.

Med fare for å gjenta meg selv:

Beitemarkene har eksistert slik de er i dag i hundrevis av år. For ganske mange mindre år siden fant man ut at man skulle legge veier gjennom dem. Bøndene har ikke mulighet til å gjerde inn så enorme områder, og får derfor satt opp skilt langs veien. Har man da et snev av anstendighet tar man hensyn til skiltene. Gjør man ikke det, må man betale for den skaden man forvolder.

Eller så kan man jo bare kjøre videre og heller gjøre seg til kjeltring for 5000 kr.


Jeg har ikke sett mange skilt.....Som jeg skrev, ser jeg et slakker jeg litt....Og hvis det kvalifiserer meg til en kjeltring er det helt greit.

Jinx er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no