Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva lurer du på i dag?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-01-21, 06:59   #11
Lille meg
ihuga feminist
 
Lille meg sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 6.528
Lille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva lurer du på i dag?

Ah! Det er her man spør, og kanskje får svar. For ikke alt for mange ukene siden så jeg en sånn pluss-artikkel i VG (tror jeg det var), hvor det var en klassisk overskrift med innhold ala "du må ikke finne på å prøve å slanke bort overgangsalder-kiloene". Jeg ble nysgjerrig, men ikke nok nysgjerrig til at jeg bet på og kjøpte artikkelen.

Er det noen som vet hvorfor man ikke bør slanke vekk kiloene som så raskt sniker seg på i 40-50-årsalderen? Sånn bortsett fra helt vanlige slanke-regler, altså.

Og hvordan skal man klare å bli kvitt disse kiloene som helt tydelig sniker seg på samtidig med at forbrenningen går kraftig ned?

__________________
Oss ska verne om livet langs vegen oss går.
Ingen kan hauste der dauden sår.
Blomen ska bløme og graset ska gro,
oss ska ikkje sulke til jorda med blod!
Lille meg er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no