Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Hva strømmer du nå #2

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

Lukket tråd
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-11-20, 08:55   #1
Novla
Bør lage seg en tittel selv
 
Novla sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Hvor: Tromsø
Innlegg: 1.919
Novla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt liktNovla er virkelig godt likt
Standard

Re: Sv: Hva strømmer du nå #2

Opprinnelig lagt inn av Karamell, her.

The Crown. Av en eller annen grunn sliter jeg med den nå. Er det fordi jeg vet hvordan det går med Diana? De er da virkelig uspiselige, den gjengen der. Tenker på episode 2.

Nå tror jeg de har tatt seg temmelig store kunstneriske friheter her, altså. Det var flere ting jeg reagerte på gjennom de første episodene (blant annet at Diana skulle være så ukjent med diverse etikette; hun var jo tross alt en lady), så jeg søkte litt og fant blant annet denne gjennomgangen. https://www.thetimes.co.uk/article/h...flix-bz6b7gpcd

Noe er temmelig fordreid, annet er rent oppspinn, så jeg er litt skuffet over denne sesongen. Jeg skjønner at man må tilpasse litt, altså, men her er det mye tull.

__________________
Småen 2010, Knøttet 2013
Novla er ikke aktiv  
Lukket tråd


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no