Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Konfirmant 2020 #2

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-08-20, 11:00   #11
ElinM
På vei
 
ElinM sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 3.982
ElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de flesteElinM er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Konfirmant 2020 #2

Fikk lyst til å legge ved et bilde. Utgangsprosesjonen, under rosevinduet og mellom/under de mektige orgelpipene til Steinmeyerorgelet. Tenk dere den mektige opplevelsen, musikken omslutter deg og går rett inn i margen på deg.

Jeg tror vi alle egentlig er glade for at ting ble som de ble. Det har vært en rar tid, og litt krevende for mange. Men for oss har det også vært bra, på mange måter. Vi rakk å pusse opp kjøkken, gårdsplass og gjort mye i hagen, før konfirmasjonen. Jeg hadde ingen eksamener hengende over meg. Og ikke for å snakke om at den 10. mai, da konfirmasjonen egentlig skulle vært, lå det 10 cm med nysnø her. Nå derimot satt vi ut i hagen helt til de siste gjestene drog i ni- tida om kvelden. Da hadde vi vært sammen i nærmere 12 timer, fordi gudstjenesten begyne allered klokka ti.

Vedlagte bilder
Filtype: jpg received_594861404537668.jpg (13,1 KB, 94 visninger)
ElinM er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no