Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Kvamskogen

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-08-20, 09:45   #3
Blå
Dårlig husmor
 
Blå sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.053
Blogginnlegg: 78
Blå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme omBlå har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kvamskogen

annemede: Ja, jeg ser den. Og vi hadde i utgangspunktet tenkt på Voss, nettopp på grunn av tilbudene i sentrum. Men vi vil ikke ha leilighet, vi vil ikke være rett i alpinanlegget og hytter vi hadde råd til ligger da ikke på Voss, men i områdene rundt og da kan vi ikke ta toget fordi det blir for langt i andre enden. Gjester kan riktignok komme med tog og bli hentet, men det er noe annet.

Karamell: Det er litt av grunnen til at jeg har vært skeptisk til Kvamskogen. Jeg har vokst opp med ideen om at det regner så mye der. Men det er veldig fint når det er godt vær. Og avstanden er viktig.

Takk begge to.

Blå er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no