Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Konfirmant 2020

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-06-20, 10:33   #11
liefje
Musk
 
liefje sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.206
liefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Konfirmant 2020

Hvis dere hadde bestilt buffet på hotell, ville jeg tatt for gitt at hotellet har en annen løsning som tar hensyn til smittevern. Det er jo hotellets ansvar. Godt mulig at dette da innebærer at dere ikke kan få en tradisjonell buffet, men at hotellet lager til en slags mix med litt av alt på tallerkner til hver og en. Noe sikt fikk vi servert på 17. mai på et utested. Jeg ser at det ikke blir helt det samme som å kunne forsyne seg fritt med hva en vil, men vi fikk i alle fall delikate tallerkner med mye godt og rikelig med mat, så jeg var fornøyd.

liefje er aktiv nå  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no